18 Mart 2018 Pazar

Mehmet Telli İçin Söz Konusu Para ise Vatan Teferruattır

İsmi Bayrağımızın adı olan Ayyıldız olduğu için birçok kişi AYT yi ne sorguladı ne de bu yapının arkasında para ve kendine şan şöhret kazanma hırsından başka bir şey düşünmeyen bir şahıs olduğunu anladı.

Aslında İshak Telli'nin kendi Bilgisayarından aldığımız kendi yazdığı şiirinde bu niyeti çok açık ve net olarak anlaşılıyor.

Şimdi bu gerçeği çok net bir kanıt ile tekrar gözler önüne seriyoruz. Gerçekten çok büyük bir ihanet olduğunu göreceksiniz.

Mehmet İshak Telli; Sözde Vatansever bu hain yaklaşık 3 yıl önce twitter hesaplarını hack etmeye yarayan Hack dünyasında Exploit dediğimiz bir açığı Deep Web ortamında başka hackerlardan satın alıyor.

Buraya kadar sıkıntı yok. Telli bu açık ile bazı hesapları hack edip devlete pazarlayıp hep hayalini kurduğu devletin kritik kademelerine kendi adamlarını yerleştirme ve bu şekilde "Derin Ağabey" statüsü kazanmak için bu açığı kullanıyor. (Bu Derin Ağabey merakı daha önce yayınladığımız loglardan da anlaşıldığı üzere Darbeci oldukları mahkeme kararı ile sabit Hurşit Tolon, Veli Küçük gibi isimlere özentiden başka bir şey değil)

Telli'nin bu Exploit ile yaptığı işlerle umduğunu pek bulamıyor, Çünkü Devlette bir karşılığı yok. Bunun üzerine Telli bu Exploit ile Birçok Ünlünün hesabını Canlı yayınlarda hackleyip sonra kurtardık diyerek birkaç dakika alıp sahibine geri vererek kahraman olma sevdasına girişiyor, Aslında bunu büyük ölçüde de başarıyor. Çünkü halkımız olayların iç yüzünü bilmediği için gördüğüne inanmak durumunda kalıyor.

Oysa işin Teknik Bilişim ve İnternet uzmanlarınca çok iyi bilir ki; Hack edilen Twitter hesabının birkaç dakika içinde geri alınması Asla mümkün değil, twitter'ın bunun için uyguladığı bir prosedürü var. Bu prosedüre göre 2 günden önce hesap sahibinin hesabını geri alması mümkün değil.  Nüfus cüzdanı gibi resmi bir kimlik belgesini de beyan ederek hesabını doğrulaması gerekir. Buradan da anlaşılacağı üzere aslında AYYILDIZ TIM Hacklenen hesapları Hack eden kişiden yada twitter'dan geri almıyorlar, Zaten kendisi Exploit ile hesabı hacklediği için hesabı geri aldık diyerek sahibine iade ediyor.
Bu çok Şeytani ve haince bir tuzak. Bu şekilde Hack edip kendilerine itibar sağladıkları arasında Millet vekilleri, Devletin Valileri gibi bir çok kamu personeli de var.

Aslında bu Exploit ile Türkiye Cumhuriyeti aleyhine faaliyet gösteren Terör örgütlerine yönelik çok faydalı işler yapılabilirdi, Bu konuda bir ihtiyaç da vardı, Ancak bu exploit'i satan kişiler açığın twitter tarafından deşifre olup kapatılmaması için bunu ülke bazında sadece bir kişiye satıyor.

Türkiye'de bunu AYYILDIZ yani İshak Telli aldı ve bunu kendi menfaati için kullandı. Önemli Terörist hesapları dururken gidip Devletin Valisini, Memleketin Sanatçısını hackledi.

Sadece kişisel itibar kazanma amacıyla da sınırlı kalmadı, Bu Exploit ile para kazanmaya da başladı.
Başta Star Gazetesi olmak üzere bazı internet sitelerinin sosyal medya danışmanlığı adı altında reklam işlerini aldı ve bu Exploit ile elde ettiği sosyal medya gücünü ticari gelire dönüştürdü.

Aşağıda yayınladığımız bu Cari Hesap Extresi Dökümü Star Gazetesinin Muhasebe Sisteminden alınmıştır. Doğruluğu konusunda en küçük şüphe duyanlar, Maliye, Star gazetesinin kendisine yada gerekli kurumlara başvurarak bu bilgiyi teyit edebilirler.

Aşağıda Mehmet İsmail Telli ismi ile kurduğu şahıs firmasının Star Gazetesine kestiği faturaların resmi dökümleri yer almaktadır.

Not : Bu Şahsın, daha doğrusu Korkağın gerçek isminin İshak Telli değil Bunun sahte olduğunu, Mernis sisteminde bu isimle kayıtlı bir şahıs olmadığını, Gerçek adının Mehmet İsmail Telli olduğunu daha önce zaten açıklamıştık, Bu şekilde de teyit edilmiş oldu. 


Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder