2 Şubat 2017 Perşembe

AYT ve Mehmet İshak Telli Kimdir Nedir?


Bu yazı Cyber-Warrior AKINCILAR'ın Kurucusu tarafından ilgili Kurumlara bilgilendirme amacı ile gönderilen bir yazıdır. Bizde burada gerçeklerin ortaya çıkması adına noktasına, virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz.

------------------------------------------

Öncelikle belirtmeliyim ki 1997 yılından itibaren aktif olarak Türk Hack dünyasının içindeyim. Bu sektörde kim nedir, necidir en iyi bilen kişilerden biriyim. Bir çoğunuzun arka planını bilmediği 2001 yılından bu yana Türk Hack dünyasında olan gruplar ve bazı aktörler ki bunların tamamına yakını (bir-iki grup hariç) bizden türemiş, ihanet etmiş ya da bizim attığımız kişi ve gruplardır.

Şimdi bunlardan birini ifşa edeceğim. 20 yıldır bu alemin içinde olmama rağmen bu zamana kadar hiç kimse hakkında bir şey yayımlayıp, kimseyi rencide etmedim. Ancak şu an Olağanüstü dönemlerden geçtiğimiz için kimin ne amaçla bazı şeyleri yaptığını devletin ve milletin bilmesi gerekir.

Bu yazacaklarım ve yayınlayacağım delil ve belgeler Mehmet İshak Telli diye bildiğiniz Aslında Gerçek adı Mehmet İsmail Telli olan bu şahıs ve Ayyıldız adıyla şu an herkesin çok vatansever bildiği grup ile ilgilidir.

Yazdıklarımdan hiç birini kimse yalanlayamaz, tamamı doğru ve gerçek belgelere dayanmaktadır.

Not : Zamanında PKK forumlarında kişisel CV bilgilerimi "İşte sizin sitelerinizi hackleyen bu hacker" diye paylaşan Mehmet Telli'nin yaptığı şerefsizliği yapıp TCKN gibi kişisel bilgilerini yazmayacağım, Zaten Mernis sisteminden bakarsanız Mehmet İshak Telli diye bir şahsın olmadığını o kişinin Mehmet İsmail Telli olduğunu görürsünüz.
Şimdilik Gerçek adını ve kendi eliyle bana gönderdiği bilgisayarındaki bazı verileri ve aramızdaki MSN konuşmalarını vermekle yetiniyorum.

Mehmet Telli 2004 yılından itibaren  Sosyal Mühendislik yöntemi ile çeşitli kurumlardaki kişilerin adını kullanarak birbirinden habersiz kişileri birbirlerine referans vererek (şunu tanıyorum, bunu tanıyorum) bu şekilde kendisine balon bir network kurmuştur.  Ne yazık ki birçok kurumda üst seviye kişiler dahi referansları kontrol etmeden güvenerek bu kişiye itibar etmiştir, İshak Telli 12 Yılda bu şekilde kendisine balon bir ağ kurmuştur.

Bunlarla ilgili bazı MSN Logları ekliyorum.

(Bütün Yazışma Loglardaki kişi Mehmet İsmail Telli'dir)


Yalandan kim ölmüş? Nasıl Teyit edeceksin? İstersen git sor (o tarihte hepsi hapisteydi o da ayrı bir mesele tabi) 


Genel Kurmaydan Paşalar görüşme için izin istemişler, traji komik bir durum.. (Küçük resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

AYT Nasıl Kuruldu?

Başta da belirttiğim gibi Türk Hack Dünyasındaki her site veya kişiler bir şekilde yolu bizden geçmiştir. Ayt bunun en somut örneklerinden sadece biridir. Bırakın Hack bilgisini sınırlı bilgisayar bilgisine sahip birinin nasıl olur da "Biz Türkiye'yi Siber saldırılara karşı koruyoruz" demeçleri verdiğine hayret edeceksiniz.

Cyber-Warrior.Org'da sıradan bir üye olarak başlayan Mehmet Telli Jittem.com admini diye kendini tanıtıp (domaindeki iki T ye dikkat) gibi nicklerle kendinin devlet adına hareket ettiğini belirterek birçok CW üyesini kandırmış ve kendi safına çekmeyi başarmıştır. Bunları yaparken şeytanın aklına gelmeyecek yöntemler kullanmıştır.

Kandıracağı elemanların kendisini araştıracağını çok iyi bildiği için domain whois bilgilerine bilerek ev telefon numarasını ve adres olarak da MİT'in Ankara Yenimahalle'deki sokağın hemen köşesindeki bir adresi vermiş ve sabit ev telefonunu Başbakanlık, Genelkurmay gibi kurumların santrallerine yönlendirmiştir.
Haliyle bunu araştıran kişilerin çoğu bu oyuna gelerek bunun devlet ile bir bağı olduğunu zannetmiştir.
En iyi yaptığı şeylerden biri de Genç ve yetenekli çocukları kullanmak için deşifre edip, sonra bununla ilgili gerçeği gördüğünde foyasının ortaya çıkarmaya çalışanların ailelerini, babalarını hatta eşlerini arayarak tehdit etmektir. Bu duruma maruz kalmış onlarca kişi geldi bize.

Yine bu Telli MİT Yayıncılık diye uydurma bir yayın evi adına, yine uydurma Ayyıldız Görünmeyen Kahramanlar diye bir kitap basmıştır. Evet doğru görünmeyen kahramanlar çünkü öyle birileri yok. Bunlar Telli'nin kafasında uydurduğu saçmalıklardır. Yenizellanda admini, Japonya admini, Büyük Üstad gibi mason yapılanma modeli kurgular..

Telli CW'den ayarttığı HACKERMAN isimli bir üye ile AYT'nin Grafiklerini ve CW Forumu bire bir kopyalayıp ayyildiz-team.com ismiyle bir site açmış ve CW de görevli teknik bilgisi yüksek kişiler adına aslında bunların hiç haberi olmadığı halde kendisi üyelik açarak bu kişiler adına "CW Bitti artık buradayız" gibi mesajları yazmıştır. ayyildiz-team.com 'u hacklediğimizde bu mesajları yazan kişinin hepsinin Mehmet Telli'nin ip'si ve cookie bilgisi ile aynı olduğunu görmüştük.

Kendi sitesinde çocuk gibi CW üyelerinin adına birebir aynı nickler ve rütbeler ile açtığı hesaplardan mesajlar yazıp, logoff olup, tekrar başka userlar ile login olup kendi yazdığı mesajları farklı CW Üyelerininmiş gibi nicklerle kendi cevaplamıştır.
Sonra CW üyelerine PM'ler atarak "CW Kapanıyor, Artık Hepimiz AYT deyiz" diyerek birçok kişiyi kandırmıştır. (CWdeki PM Spam özelliği sırf bu yüzden getirilmişti)

Bu şekilde yaptığı başka oyunlar da var, yazıyı uzatmamak adına yer vermiyorum. Kısaca teknik bilgisi sıfır olan bu kişi tamamen CW üyeleri sayesinde Ayyıldızlı Bayrağımızın adını kullanarak Ayyildiz.org u kurmuştur.

Mehmet Telli 2004 yılında "Bilgisayarıma trojan ve keylogger yedirmişler bana yardımcı olur musun?" diyerek Kendi Bilgisayar kasasını Aras Kargoya vererek Silivri İstanbul Şubesine göndermiştir. Bilgisayarı alıp inceleyip virüs ve trojanları temizledim D:\> sürücüsünü incelediğimde Mehmet Telli'nin hayal aleminde gezen, kurtlar vadisini fazla seyretmiş, istihbaratçılık oynayan, CIA, Mossad, Mit gibi istihbarat örgütlerinin logolarını toplamış kendi kendine free hostlarda devlet adınaymış gibi siteler açan şizofren biri olduğunu anladım.
Sanırım adının ve soyadının baş harflerinin Mehmet İsmail Telli yani MİT olması bunu çocuk döneminde etkileyerek şizofren gibi bir şey yaptı.

D: sürücüsünün yedeğini aldım, Bu diskteki bazı dataları yayınlıyorum (Mahrem ve kişisel bilgi içeren dosyalar çıkarılmıştır) incelediğinizde hak vereceksiniz.

Mehmet İsmail Telli D Sürücüsü.zip Buradan indirebilirsiniz

Not : Bu dataların bazılarını jittem.com, mehmetismailtelli.sitemynet.com ve http://www.geocities.com/idbankara/resimlerim.htm gibi kendi açtığı sayfalarda yayınlamış sonra korktuğu için bu siteleri kapatmıştır.

Görüldüğü gibi bazı kurumlardan çalındığı belli olan buruşturulmuş boş formlar mevcut.

Ayrıca 2005 yılında yazdığı D:\YEDEK\mehmet telli aglayan mavi gozler.doc dosyasındaki yazdığı şiire dikkat ederseniz nasıl kendisine kişisel bir çıkar hedefi belirlediği görülebilir.Yapmaya çalıştığı iş tutmayınca CW'yi sözde Devlet adına hareket ettiğini ileri sürerek satın almak istedi. Bizi de kendisi gibi para peşinde koşan davasını ve misyonunu satacak adam zannetti sanırım. Hatırlayanlar bilir bundan 4-5 sene önce ayyildiz.org 'da satılık yazısı vardı.Utanmaz herif sözde vatansever olacak "ayyildiz.org'a israilliler ve ermeniler talip oldu şu kadar para veriyor ben isterim ki Türkler alsın yoksa israil ya da ermenilere gidecek" diye yazıyordu.

CW'yi satınalmaya çalıştığı loglar
İstediğini Yapamayınca Hainlik Yolunu Seçti

Mehmet Telli istediğini elde edemeyince büyük bir hainlik yaptı. Zamanında aramızda hiç bir sorun olmadığı dönemlerde Erkan Bolat isimli Akıncıların o dönemki liderini ayartıp yanına almıştı. Erkan'da benim bir iş başvurusu için verdiğim CV bilgilerim vardı, ayt safına geçince başka hiçbir ortamda olmayan bu CV Bilgilerini Mehmet Telli'ye verdi oda rojaciwan, hpg gibi pkk forumlarında bu bilgileri paylaştı. Bu ihanetleri yüzünden evimi taşımak zorunda kalmıştım. Sonra gelip bu mesele için özür dilediler.
Görüldüğü gibi Şerefsiz olduğunu kendisi kabul etmiş oldu.

İnkar ettiği CW Deşifre sitesinide kendisinin açtığını kabul etti.Sözde Vatanseverin İtirafları
Mehmet İshak Telli'nin FETÖ cü Ağabeyleri

Mehmet Telli sağda solda bize Fetocu çamuru atmaya kalkıyor, Oysa kendisi de çok iyi biliyor ki Biz Cyber-Warrior olarak 2007 yılında daha henüz hiç kimse paralel yapı nedir bilmiyorken Feto nun nasıl bir münafık olduğunu gerçek Nur cemaatinden bir arkadaşın uyarısı ile Münafık ilan ederek sitede ve forumlarda Fetullah Gülen, Hoca efendi vb. isminin yazılmasını yasaklamış ve bunun için bir filtreleme kodu yazmıştır. 200 Bin CW üyesi yıllardır bu yasağı çok iyi bilir.

Oysa Mehmet İshak Telli Samanyolu Yayın Grubu Genel Müdürü Hidayet Karaca'yı 2005 yılında arayarak bizim için "Bunlar PKKlıdır bunların haberlerini yayınlamayın" diyecek kadar bu kişilere yakındır. Bunun içinde gelip yanlış yaptığını, bunu düzelttireceğini belirtmiştir.Peki İshak Telli'nin Amacı Nedir?

Telli'nin tek amacı yazdığı şiirde de belirttiği gibi kendi ismini duyurmak ve Ayyıldız grubu altında kendi adamlarını Devletin kritik siber güvenlik ile ilgili kurumlarına yerleştirecek bir yapılanma kurmaktır.
Bu sebeple hackledikleri en küçük olayı bile Sosyal medyadan ve basından yayarak, hatta bazıları tamamen sahte ve yalan olan hack eylemlerini basına servis etme gayretlerinin arka planında bu var.

Vatanseverlik her terör örgütü sitesini hackleyerek oraya adını yazıp reklam yapmak değildir. Girilen sistemden bilgi ve belgeleri alıp ilgili yerlere iletmek ve karşılığında herhangi bir menfaat beklememek en doğrusudur. Cyber-Warrior tam olarak bunu yapmaktadır. Siteyi hack ederek orada kendi reklamını yapmak vatanseverlik değil vatan hainliğidir. Bu şekilde Örgüt sitelerinin güvenlik önlemlerini artırmalarına sebep olmaktan başka bir amaca hizmet etmiş olmazsınız.
Ama Dikkat edin bunların son yıllarda twitter hacklemekten başka hiçbir icatları yoktur. 

Darbeci Hurşit Tolon, Ulusalcı ve Kemalist bir yapılanma taraftarı olan bu grup Paşaları göz altına alınınca hemen saf değiştirip
15 Temmuz sonrası bir anda Ak Parti ve Reis yandaşı görünmeye başlayarak bazı kurumlara sızma gayretindedir.
Emniyet, Askeriye ve MİT 'den umduğunu bulamayan Telli şimdilerde BTK'ya sızma ve Ayyıldız grubunu oraya pazarlama gayretindedir..Yaptığı Onursuzca Hainliğe karşılık biz yine de iyilik Yaptık


Bütün bunlara rağmen Vatan Millet adına faaliyet göstereceğini düşünerek düşmanlık yapmak yerine yardımcı bile olduk.

Konuşmaların tamamı Mehmet Telli ile CWDoktoray arasında geçen MSN yazışmalardır (Tek kelimesini inkar edemez logların orijinal dosyaları halen mevcuttur)
Bakın adam IIS Nedir Bilmiyor, Bu kişiler Devleti Siber Saldırılardan Koruyacakmış.Kendi anlamadığı gibi teknik elemanı dediği Cengiz isimli kişi de konuşmaya dahil oluyor, ona da güvenlik açıklarını nasıl kapatacağı ile ilgili kod vermeme rağmen o da anlamıyor sonuçta önüne gelen 2005 yılında bunları hackliyor.

http://turk-cint.blogspot.com.tr